BİZ KİMİZ

X-ANGEL

X-ANGEL SPOR MERKEZİ İSTANBULUMUZUN ÜSKÜDAR SEMTİNDE ONBİR YIL ÖNCE BARIŞ GÜLTEKİN TARAFINDAN KURULMUŞTUR. KURULUŞ AMACI SPOR SAĞLIK İÇİNDİR FELSEFESİYLE, SPORU SAĞLIK AMACIYLA YAPMAK İSTEYEN SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE; BİLGİ VE TECRÜBELERİMİZİ SUNMAKTIR. ÜSKÜDAR SEMTİNDE İMKÂNLARIMIZ DÂHİLİNDE FARKLI BIRANŞLARDA DEĞERLİ EĞİTMENLERİMİZLE SPORUN BİR KÜLTÜR OLDUĞUNU, SPORLA GELEN OLUMLU ŞEYLERİN HAYATINIZA DEĞER KATACAĞINI, SPORUN SAĞLIK İÇİN BİR YAŞAM TARZI OLMASI GEREKTİĞİNİ, ELİMİZDEN GELDİĞİNCE ANLATIP YAŞATMAYA GAYRET ETMEKTEYİZ.

SPOR MERKEZİMİZİN KURUCUSU VE BAŞ ANTRENÖRÜ OLAN BARIŞ GÜLTEKİN ASLEN MÜHENDİS OLUP İŞLETME ÜZERİNE YÜKSEK LİSANSI BULUNMAKTADIR. SPOR KENDİSİ İÇİN ÇOCUKLUKTA BAŞLIYAN BİR AŞK OLUP, SENE 1993 DEN BERİ BİRÇOK SPOR MERKEZİNDE ANTRENÖRLÜK HİZMETİNDE BULUNMUŞTUR. SAVUNMA SPORLARI, FİTNESS VE VÜCUT GELİŞTİRME BIRANŞLARINDA UZMANDIR. ŞUANDA SAHİBİ OLDUĞU X-ANGEL LİFE SPOR MERKEZİNDE SPOR YAPMAYA DEVAM EDERKEN, SİZ DEĞERLİ SPORSEVERLERLE BİLGİ BİRKİMİ VE SPOR MERKEZİNİ PAYLAŞMAKTADIR.

SPOR MERKEZİMİZ KİŞİSEL ANTRENMANLAR ÜZERİNDE YOĞUNLAŞMIŞTIR. STÜDYO DERSLERİ İLE HIZLI, DOĞRU VE ETKİLİ ANTRENMAN METODLARINI EN POPİLER SPOR DALLARI İLE BİRLEŞTİRMEKTE, SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE SUNMAKTAYIZ. AMACIMIZ SİZİN KİŞİSEL ANTRENMANLARINIZI EN ETKİLİ VE SİZE ÖZEL OLARAK GERÇEKLEŞTİRMEKTİR. BU MERKEZİMİZDE OLABİLECEĞİ GİBİ SİZİN UYGUN GÖRDÜĞÜNÜZ SPOR ALANINDADA MÜMKÜN OLMAKTADIR.

PILATES, FİTNESS, VÜCUT GELİŞTİRME, CROSSFİT, MMA(MİXED MARTILA ARTS),BOKS,  AIKIDO DALLARINDA KİŞİSEL ANTRENMAN YAPMA İMKÂNINIZ BULUNMAKTADIR.

SPOR MERKEZİMİZDE YUKARIDAKİ BIRANŞLARLA İLGİLİ HERTÜRLÜ SPORCU MALZEMESİ VE GIDALARI BULUNMAKTADIR.

ÖZEL DERS HİZMETLERİMİZDE BESLENMENİZLE İLGİLİ TAM DESTEK SUNULMAKTADIR.

YAZ AYLARINDA DÜZENLEMEKTE OLDUĞUMUZ YAZ GELİŞİM KAMPLARINDA SPOR ETKİNLİKLERİMİZ KATILIMLARINIZLA DEVAM ETMEKTEDİR.

KİŞİSEL ANTRENMANLAR DIŞINDA FİTNESS SPOR ALANIMIZDA PROGRAM DÂHİLİNDE SPOR YAPMA İMKÂNINIZ VARDIR.

AYRICA SİZE ÖZEL SPOR ALANLARI KURMA, DÜZENLEME VE SERVİS HİZMETİMİZ BULUNMAKTADIR.

HEDEFİMİZ HİZMET VERDİĞİMİZ SPOR BIRANŞLARINDA SİZLERE, KEYİF, FARKINDALIK, SAĞLIK SUNMAKTIR. TÜM ÇALIŞMA, GAYRETİMİZLE DAHA İYİ VE SPORTİF BİR YAŞAM HEPİMİZ İÇİN…