MMA X-ANGEL SPOR ÜSKÜDAR

 

 


 

X-ANGEL SPOR

&

MMA

 

KARMA DÖVÜŞ

 

ÖZEL DERSLERİ

 

 

MMA

ÜSKÜDARDA MMA KARMA DÖVÜŞ DERSLERİMİZ KİŞİSEL DÖVÜŞ DERSİ VE GURUP DÖVÜŞ  DERSLERİ OLARAK UZUN ZAMANDIR DEVAM ETMEKTEDİR. MMA BİR DÖVÜŞ DERSİ OLDUĞU GİBİ AYNI ZAMANDA KENDİNİZİ SAVUNMANIN EN ETKİLİ YOLUDUR. MMA ÜSKÜDARDA STÜDYO DERSİ OLARAK BAY-BAYAN, BAYAN VE BAY OLARAK, YETİŞKİNLERE VE 14 YAŞ ÜSTÜ ÇOCUKLARA VERİLMEKTEDİR. MMA DERSİ X-ANGEL SPOR MERKEZİ AYRICALIĞI İLE KİŞİSEL GELİŞİMİNİZ İÇİN ÇOK İNCE DETAYLARI İLE EĞİTİM VE SPOR AMAÇLI OLUP KESİNLİKLE GÜVENLİ VE DÜZEYLİ OLARAK İLERLER.

DERSLERİMİZ UZUN VADEDE, GERÇEKTEN BİRŞEYLER ÖĞRENMEK İSTEYEN KİŞİLERE YÖNELİK VE KESİN ETKİLİ SONUÇ VERECEK ŞEKİLDE TASARLANMIŞTIR.

MMA ADINA TÜM EKİPMANLARIMIZ EN SON GÜNCEL OLARAK TASARLANMIŞ VE MMA DERSLERİMİZ ÜSKÜDARDA X-ANGEL SPORDA TÜM DÜNYADA GELİŞEN ÇALIŞMALAR İLE BİRE-BİR YAPILMAKTADIR.

SPOR MERKEZİMİZDE MMA DERSLERİ FEDERASYONA BAĞLI ANTRENÖRLERİMİZ TARAFINDAN VERİLMEKTEDİR. AMACIMIZ BU SPORU GENİŞ KİTLELERE YAYMAK, SPOR ZEVKİNİ VE BİLİNCİNİ SİZLERLE PAYLAŞMAKTIR. MMA YÜKSEK EFOR İÇEREN BİR SPOR OLUŞU NEDENİYLE ANTRENMANLARI HERHANGİ BİR İNSANI FORMA SOKMAK, ABARTISIZ FİT BİR GÖRÜNÜME ULAŞMAK İÇİN İDEALDİR. MMA DERSLERİ İLE KISA SÜREDE, BÜYÜK SONUÇLARA ULAŞMANIZ, AYNI ZAMANDA BİR ŞEYLER ÖĞRENİP, DERSİ İŞLERKEN KEYİF ALMANIZ MÜMKÜNDÜR. ANTRENMANLARI SİZİN KONDİSYONUNUZU HIZLA YÜKSELTECEĞİ GİBİ, VÜCUDUNUZUN YAĞ YAKMASINI EN ÜS SEVİYEYE TAŞIR. KASLARINIZ GÜÇLENİR, ŞEKİLLENİR. İDEAL KİLONUZA HIZLA ULAŞIRSINIZ.

 

USKUDARDA MMA DERSİ

 

  MMA AYNI ZAMANDA BİR DÖVÜŞ DİSİPLİNİDİR. MMA YAPAN SPORCU YÜKSEK İRADEYE VE MÜCADELECİ BİR RUHA SAHİP OLUR. FİZİKSEL SEVİYESİNİN EN ÜST LİMİTLERİNİ ZORLAR. REFLEKSLERİ VE DAYANIKLILIĞI HIZLA GELİŞİR. HAREKET KABİLİYETİ VE ESNEKLİĞİ ARTAR. KAS YOĞUNLU ARTARKEN YAĞ KİTLESİ EN DÜŞÜK SEVİYELERİNE İNER. BİRÇOK DÖVÜŞ TEKNİĞİ ÖĞRENİR VE UYGULAMA BECERİSİNİ HIZLA KAZANIR. KISACASI TAM BİR SPORCU OLUR.

mma trainer

 

 

 

 

  MMA DERSLERİ FİZİKSEL PERFORMANS VE TEKNİK OLMAK ÜZERE İKİ BÖLÜMDEN OLUŞUR. FİZİKSEL OLARAK GÜÇSÜZ VE FORMSUZ BİR BEDEN MMA ANTRENMANLARI SAYESİNDE ÇOK HIZLI BİR ŞEKİLDE GÜÇLENİR. BU MMA DİSİPLİNİN YÜKSEK FİZİKSEL ANTRENMAN SİSTEMLERİ İLE MÜMKÜNDÜR. MMA ANTRENMANLARI KESİNLİKLE SIRADAN DEĞİLDİR. YÜKSEK BİLGİ BİRİKİMİ, EKİPMAN VE İYİ BİR ANTRENÖRÜN BİRLEŞİMİDİR. MMA ANTRENMANLARINDA BİRÇOK GELİŞTİRİCİ ANTRENMAN TEKNİKLERİ KULLANILDIĞI GİBİ, GÜNÜMÜZDE POPÜLER VE YİNE BÜYÜK ORGANİZASYONLARI OLAN CROSSFİT TEKNİKLERİNE DE GENİŞ YER VERİLİR. KISACASI MMA SİZİ FORMA SOKMAK İÇİN İDEALDİR.

 

 

  TEKNİK OLARAK MMA KARMA DÖVÜŞ BRANŞINDA AĞILIKTA BOKS, MUAY THAI VE BJJ GÖSTERMEKTEYİZ. BU BRANŞLARDA SİZE EN TEMEL TEKNİKLER GÖSTERİLİR. DAHA SONRA BU TEKNİKLER BİRLEŞTİRİLEREK ANTRENMANLAR DÜZENLENİR. ÖĞRENCİ SEVİYESİ İLERLEDİKÇE UYGULAMALI OLARAK TEKNİKLER DERSTE İŞLENİR. MMA İÇERİSİNDE BU TEMEL BRANŞLAR İŞLENSE DE MMA; BU TEKNİKLERİN MMA DİSİPLİNİ, KURALLARI İÇERİSİNDE ŞEKİLLENMİŞ VE KENDİNE HAS BİR SİSTEM OLUŞTURMUŞ HALİDİR. DERSİN İLERLEYEN ZAMANLARINDA MMA DİSİPLİNİ İÇERİSİNDE EĞİTİME DEVAM EDİLİR VE MMA DÖVÜŞCÜSÜ BU ŞEKİLDE ŞEKİLLENMİŞ OLUR.

  MMA BRANŞINI BİLMEYENLER PROFESYONEL MAÇLARI İZLEDİKLERİNDE,'' BİZ BUNU YAPAMAYIZ ÇOK SERT'' DİYE DÜŞÜNE BİLİRLER, ANCAK UNUTULMAMASI GEREKEN İZLEDİKLERİ DÜNYACA ÜNLÜ, SAYISI DÜZİNELERİ GEÇMEYEN, PROFESYONEL SPORCULARDIR. ELBETTEKİ MAÇLARI EN AĞIR ŞEKİLDE OLMAKTADIR. SİZLER SIFIRDAN BAŞLAYAN VE KISACASI GERÇEK ANLAMDA DÖVÜŞMEYİ ÖĞRENMEYE ADAY ADAYLARISINIZ. ÖZEL DERSLERİMİZDE (BAKINIZ-X-ANGEL LİFE SPOR ÖZEL DERS SİSTEMİ) KİŞİYE ÖZEL DERS YAPTIRILIRKEN, GURUP DERSLERİMİZDE İSE SEKİZ KİŞİLİK, AYNI SEVİYEDE İNSANLARI, TÜM GÜVENLİK ÖNLEMELERİ VE KORUYUCU EKİPMANLARIYLA, UZUN SÜRELİ EĞİTİMLER SONUCU, MMA ÖĞRETİLMEKTEDİR. BURADAKİ ASIL AMACIN SPORTMENLİK, SAĞLIK, DİSİPLİN, EĞİTİM OLDUĞUNU UNUTMADAN GÜVEN VE KEYİFLE ÖĞRENMENİZ MÜMKÜNDÜR.

 

   MMA DERSLERİNİN BİR GÜZEL ÖZELLİĞİ DE İÇERİK OLARAK ZENGİN OLMASIDIR. BU SİZE BİRÇOK ŞEY ÖĞRENME İMKÂNI SUNARKEN, FARKLI DİSİPLİNLERİ BİR ARADA SIKILMADAN ÖĞRENME ŞANSIDA VERİR. SİZ HİÇ BAŞLAMADIĞINIZ BİR BRANŞA YATKINLIĞINIZI BİLEMEZSİNİZ. AMA MMA BRANŞINDA SİZE HİTAP EDEN BİR ŞEYLER MUHAKKAK BULURSUNUZ. BU MMA DERSLERİNİN FARKLI BRANŞ VE TEKNİKLERİ BİRLEŞTİRİLMİŞ OLARAK İŞLENMESİNDEN İLERİ GELİR. AYNI ZAMANDA ANTRENMANLARI DA ÇOK FARKLI VE GELİŞMİŞTİR. KISACASI MMA DERSLERİMİZDE, FORMA GİRMEMENİZ, ÖĞRENMEMENİZ, AŞIRI RİSK ALMANIZ, SIKILMANIZ MÜMKÜN DEĞİLDİR.

 

 

MMA BAYAN

 


X-ANGEL SPOR MERKEZİNDE MMA DERSLERİ KONUSUNDA UZMAN. 2. KADEME MMA ANTRENÖRÜ TARAFINDAN VERİLMEKTEDİR. DERSLERDEKİ ÖĞRENCİ SAYISI SEKİZİ GEÇMEMESİ SİZİN İÇİN ÖĞRENMENİZDE AVANTAJ SAĞLAR. MMA DERSLERİ CROSSFIT ANTRENMANLARI İLE DESTEKLENDİĞİ İÇİN FORMUNUZU EN İYİ SEVİYEYE GETİRİR VE ZİNDE KALIRSINIZ. MMA DERSLERİ ÖĞRETİCİ OLDUĞU KADARDA EĞLENCELİDİR. ÇOK KISA SÜREDE SONUÇ ALMANIZI SAĞLAR. 

 

MMA DERSLERİMİZE BAŞLAMAK İÇİN BEKLEMEYİNİZ. UNUTMAYIN ERKEN BAŞLAYAN YOL ALIR VE BAHANELER SİZİ BİR YERE GÖTÜRMEZ. SPORCU GİBİ GÖRÜNMEK İSTİYORSANIZ SPORCU GİBİ YAŞAMAYI ÖĞRENİN. SPORUN BİR YAŞAM BİÇİMİ VE KÜLTÜRÜ OLDUĞUNU UNUTMAYIN. EN KISA ZAMANDA SİZLERİ DERSLERİMİZE BEKLİYORUZ.

 

ÜSKÜDARDA MMA DERSLERİMİZ X-ANGEL SPOR FARKIYLA DERLER

HAFTA İÇİ -HAFTA SONU.

BİRE-BİR-KİŞİSEL

GURUP DERSİ

BAY-BAYAN

BAY

BAYAN

1 AYLIK 

3 AYLIK

6 AYLIK 

12 AYLIK GURUPLAR.

ÖDEME NAKİT KREDİ KARTI VE KREDİ KARTINA TAKSİTLE

X-ANGEL LIFE MMA ÜSKÜDAR


 

RANDEVU İÇİN: 0 216 532 72 70

 

                                0 553 358 39 39

 

HALK CADDESİ 80-1 ÜSKÜDAR/İSTANBUL

 

 

MAİL: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.