preloader

.. Yükleniyor ..

MMA

MMA

MMA

KARMA DÖVÜŞ SANATLARI KISACA MMA OLARAK BİLİNİR, BİRÇOK DÖVÜŞ SPORUNUN TEKNİKLERİNİ İÇERİR. HER YAŞATAN SPORSEVERİN YAPABİLECEĞİ, YÜKSEK KALİTEDE BİR DÖVÜŞ SPORUDUR. MÜCADELE SPORLARI İÇİNDE EN YÜHSEK BÜYÜME TRENDİNE SAHİP, DÜNYA ÇAPINDA YAPILAN BÜYÜK ORGANİZASYONLAR SAYESİNDE, ÇOK BÜYÜK İZLEYİCİ KİTLESİ İLE BULUŞMAKTADIR. DÜNYACA ÜNLÜ ORGANİZASYONLAR UFC, ONE FC, ROAD FC, BELLATTOR’DA BİRÇOK ELİT SPORCUNUN MAÇLARINI İZLEME ŞANSINIZ VARDIR. BU ORGANİZASYONLARDA KENDİNE GÜVENEN PROFESYONEL DÖVÜŞCÜLER OLDUKÇA POPİLERDİRLER. MMA SPORU AĞIRLIKTA BOKS, MUAY THAİ, BJJ BRANŞLARINI İÇERMEKTEDİR. FARKLI BRANŞLARDADA DÖVÜŞEN SPORCULARI GÖRMEK MÜMKÜNDÜR. EN ÇOK ÇALIŞANIN VE EN İYİ OLANIN KAZANDIĞI MAÇLARIN SOSYAL MEDYEDADA GENİŞ TAKİPCİ KİTLELERİ VARDIR. MMA KÜLTÜRÜ DÜNYADA HIZLA BÜYÜMEKTE, ÜLKEMİZDE BU BÜYÜMEDE YERİNİ ALMAKTADIR. ÜLKEMİZDE MMA FEDERASYONU 2013 YILINDA ALİ ARIK VE EKİBİ TARAFINDAN KURULMUŞ, KURULDUĞU GÜNDEN BUGÜNE EĞİTİM, SEMİNER VE MAÇLARLA FALİYETLERİNE DEVAM ETMEKTEDİRLER. HER YIL DÜZENLİ YAPILAN FALİYETLERDE MMA SPORUNUN ÜLKEMİZDE TANINMASI VE GELİŞMESİ İÇİN YOĞUN ÇABA SARFETMEKTEDİRLER. YAPILAN ORGANİZASYONLAR SONUCU TÜRKİYE MMA TAKIMI KURULMUŞ OLUP BU SPORCULARLA HER YIL AVRUPA VE BALKAN MMA ORGANİZASYONLARINDA TÜRKİYE TEMSİL EDİLMEKTEDİR.

Neden?

Karma dövüş sanatları (Mixed Martial Arts, MMA), tarafların karşılaşmalarda üstünlük sağlamak için her türlü dövüş sanatı tekniğinden faydalanabildiği dövüş sporu.

MMA X-Angel

Grup Dersler

Dostlarınızla, arkadaşlarınızla veya istediğiniz kişilerle spor yaparken % 50 'ye varan indirimden yararlanma imkanı, grup ders kayıtlarından yararlanan tüm öğrencilerimiz için.

Bireysel Dersler

Ya da tek takılan yalnız kurtlar için. Dilerseniz eğitmen rehberliğinde, dilerseniz sadece ekipman kullanımı şeklinde kendi sporunuzu kendiniz yaparsınız.

Eğitmenimiz

Eğitmenimiz alanında uzman olup, size ihtiyaç duymanız halinde diyet ve antrenman konusunda da yardımcı olmaktadır.

Barış Gültekin

Barış Gültekin

MMA, Fitness, Pilates, Self Defence
brand
brand
brand
brand
brand
brand
brand