07.02.2022 Yorumlar (0)

ÜSKÜDAR'DA BOKS X-ANGEL

ÜSKÜDAR'DA X-ANGEL SPOR OLARAK YILLARDIR BOKS DERSİ BÜNYEMİZDE DEVAM ETMEKTEDİR. BOKS DERSLERİ TÜM GÜVENLİK ÖNLEMLERİ İLE BİRLİKTE KİŞİSEL GELİŞİMİNİZ İÇİN GURUP HALİNDE  YADA BİR-BİR OLARAK VERİLMEKTEDİR. GURUP DERSLERİMİZ FARKLI SAATLERDE OLABİLMEKTEDİR. DERS SAATLERİMİZ İÇİN LÜTFEN YÜZ YÜZE  GÖRÜŞEREK BİLGİ ALINIZ.

BOKS DERSLERİ SPOR MERKEZİMİZDE X-ANGEL SPOR  OLARAK FARKLI YAŞ VE BAY-BAYAN, BAYAN, BAY ŞEKLİNDE GURUP DERSİ OLARAK YADA BİRE-BİR KİŞİSEL OLARAK VERİLMEKTEDİR. DERSLERİMİZE AYLIK, 3 AYLIK , 6 AYLIK VE 12 AYLIK KAYIT YAPTIRA BİLİRSİNİZ. AYRINTILI BİLGİ İÇİN DİREK MÜRACAAT ETMENİZ GEREKMEKTEDİR.

KİŞİSEL ANTRENMANLARINIZDA SPOR YAPTIĞINIZ ALANDA SADECE SİZE ÖZEL HİZMET VERİLEBİLMEKTEDİR. ANTRENMAN ALANINDA SADECE SİZ VE EĞİTMENİNİZ OLACAK ŞEKİLDE DERS ALABİLMENİZ SAĞLANMAKTADIR. BOKS EKİPMANLARINIZI SPOR MAĞZAMIZDAN SEÇEREK SATIN ALABİLİRSİNİZ. ÖDEMELERİNİZİ NAKİT YADA KREDİ KARTIYLA VE TAKSİTLE YAPMANIZ MÜMKÜNDÜR.

Bu bir deneme yazısı olarak Veritabanına Kayıt İşleminin yapılıp yapılmadığının kontrolü amacıyla yazılmıştır.

X-Angel Spor Merkezi

BOKS DERSLERİNDE BOKS ÖĞRENİRKEN HEM STRES ATIP, HEMDE FORM TUTMANIZ MÜMKÜNDÜR. DİLERSENİZ FİTNESS ANTRENMANLARINADA KAYDINIZI GERÇEKLEŞTİREREK DEĞERLİ HOCALARIMIZDAN SİZE ÖZEL PROGRAM ÇIKARMASINI İSTEYEREK BOKS ANTRENMANLARINIZI DESTEKLEYE BİLİRSİNİZ. SPOR MERKEZİMİZ 13. YILINDA SİZLERE ÜSKÜDARDA HİZMET SUNMANIN MUTLULUĞU İLE DAHA UZUN YILLAR SPORLA SAĞLIKLI BİR HAYAT SÜRMENİZİ DİLER VE SİZLERİ ANTRENMANLARIMIZA BEKLERİZ.

Free-Fight

Free-Fight

Free fight (serbest dövüş), çoğu dövüş ve mücadele sanatlarını içine almaktadır. bunların başında boks ve ata sporumuz güreş gelmektedir.

Yorumlar

    Yazıya henüz bir yorum eklenmemiş.

Yorum Ekleyin

CAPTCHA
brand
brand
brand
brand
brand
brand
brand