07.02.2022 Yorumlar (0)

NEDEN X-Angel Spor Merkezi

X-ANGEL SPOR MERKEZİ GÜZEL ÜSKÜDARIMIZDA HALK CADDESİ ÜZERİNDE ULAŞIMI KOLAY VE NEZİH BİR SEMTTEDİR.

SPOR MERKEZİMİZİN TAM KARŞISINDA DOĞANCILAR PARKI VARDIR . BOL OKSİJENLİ DOĞAL BİR MANZARASI OLAN SPOR MERKEZİMİZ OTOBÜS VE DOLMUŞ (KADIKÖY-ÜSKÜDAR) GÜZERGAHI ÜZERİNDEDİR.

MARMARAYA YÜRÜME MESAFESİ 5 DK. UZAKLIKTA OLUP, İSTANBULUN HER YERİNDEN RAHATLIKLA GELEBİLİECEĞİNİZ VE RAHATLIKLA BULABİLECEĞİNİZ BİR KONUMDADIR.

SPOR MERKEZİMİZ, ONBİR YILDIR DEĞERLİ ANTRENÖRLERİMİZLE SİZ SPOR SEVERLERE HİZMET VERMEKTEDİR.

HEDEFİMİZ TİCARİ OLMAKTAN ÇOK SPORCU RUHUYLA HİZMET VEREN BİR SPOR MERKEZİ OLMA ÖZELLİĞİNİ YILLARCA SÜRDÜRMEKTİR.

SPOR MERKEZİMİZDE FARKLI BRANŞLARDA DÜNYAYLA BİRE-BİR ANTRENMAN SİSTEMLERİNİ YÜRÜTEN, DEĞERLİ EĞİTMENLERİMİZİN BİLGİ VE TECRÜBELERİNİ SİZLERİN YARARINA PAYLAŞMAKTİR.

SPOR MERKEZİMİZDE EKİPMANLARIMIZ HER DAİM YENİLENİR VE EN SON TİRENTİ TAKİP EDER.

SPOR MERKEZİMİZDE GENİŞ GENİŞ ALANLAR, YÜZME HAVUZLARI, BOL BOL TİCARET KOKAN REKLAMLAR VE BİRBİRİ ARKASINA DİZİLMİŞ SADECE BİRİNİ KULLANABİLECEĞİNİZ KOŞU BANTLARI YOKTUR. SAUNALAR, FİN HAMAMLARI, BİRBİRİNİ KOVALAYAN DERSLERDE YOKTUR.

GERÇEK ANTRENMANLAR VE GERÇEK ANTRENMAN EKİPMANLARI VARDIR.

NE YAPMAK İSTİYORSANIZ O BRANŞTA DENEYİMİ ON YILLARI AŞMIŞ ANTRENÖRLÜK TECRUBESİ OLAN, BRANŞLARINDA ANTRENÖRLÜK BELGELİ VE KESİN SONUÇ ALDIRAN PROGRAMLAMA YAPABİLEN, İLGİ ALAKALI, SONUÇ ALDIRAN ANTRENÖRLERİ VARDIR.

SPOR MERKEZİMİZDE KALABALIKLAR, ANTRENMANA EK PARA İSTEYEN SİSTEMLER, SADECE SİZE KILO KAYBETTİRİP SAĞLIĞINIZI DÜŞÜNMEYEN BİR DÜZEN YOKTUR.

SPOR MERKEZİMİZDE BİRİNCİ ÖNCELİĞİMİZ SİZİN SAĞLIĞINIZ VE SONUÇ ALMANIZDIR.

BUTİK ANCAK PROFESYONEL BİR ÇİZGİDE HİZMET VERMEKTE OLAN X-ANGEL LİFE SPOR MERKEZİMİZ SİZİN İÇİN HİZMET VERMEKTEDİR.

Yazı Değiştirildi

X-Angel Spor Merkezi

BİR AYDA SİZİ FORMA SOKACAĞINI SÖYLEYEN BİR SİSTEM ANLAYIŞI YADA BİR AYDA ZAYIFLARIM DİYE KENDİNİ KANDIRAN  ÜYELERLE DOLU KALABAILKLAR YOKTUR.

SPOR BİLİNCİYLE, BİRBİRİNİ TAKİP EDEN PROGRAMLARLA SPOR YAPAR VE SONUÇ ALIRSINIZ.

SPOR MERKEZİMİZDE BAYANLARA ÖZEL PROGRAM VE GURUP DERLERİ BAYAN EĞİTMENLER OLDUĞU GİBİ, BAYANLARIN RAHAT EDECEĞİ NEZİH BİR ORTAM VARDIR.

GURUP DERSLERİMİZ SEKİZ KİŞİLİK OLUP UZUN VADEDE EĞİTİME DAYALIDIR. LAF OLSUN DİYE DEĞİ,L BİRŞEYLER ÖĞRENMEK İSTEYENLERE HİZMET VERMEK ÖNCELİĞİMİZDİR.

DÖVÜŞ DERLERİ DİSİPLİN İSTER. EMEK İSTER . ZAMANININIZ KISITLIYSA ÖZEL DERS ALARAK DAHA KISA ZAMANDA SONUÇ ALMANIZ MÜMKÜNDÜR. GURUP DERSLERİMİZ ALTI AYLIK VE YILLILKTIR. BELLİ BİR PROGRAM DAHİLİNDE EĞİTİM VERİLİR. 

CROSSFIT ANTRENMANLARIMIZDA MAKİNELERLE ÇALIŞMADAN, SIKILMADAN FORMA GİRERSİNİZ.

FİTNESS SALONUMUZ PROFESYONEL AĞIRLIKTA DUAL MAKİNELERDEN OLUŞMUŞ TAM DONANIMLI MAKİNE PARKURUNA SAHİPTİR.

AYNI ZAMANDA CROSSFIT EKİPMANLARI MEVCUTTUR. DÖVÜŞ DERSLERİNİZİ YAPABİLECEĞİNİZ AYRI BİR ALAN VARDIR.

SÜTÜDYO DERSLERİMİZ FİTNESS SALONUNDAN BAĞIMSIZ OLUP SADECE DERSLERE UYGUN ŞEKİLDE DİZAYN EDİLMİŞTİR. DERSTE SİZ VE EĞİTMENİNİZ DIŞINDA SİZİ RAHATSIZ EDEBİLECEK HERHANGİ BİR UNSUR OLMAZ.

PILATES DERSLERİMİZ JIMASTİK FEDERASYONUNDAN ANTRENÖRLÜĞÜ OLAN UZUN YILLARDIR KONUSUNDA UZMAN BAYAN EĞİTMENİMİZ TARAFINDAN SADECE BAYANLARA ÖZEL OLARAK VERİLMEKTEDİR.

AIKIDO DERSLERİMİZ 4. DAN BAYAN EĞİTMENİMİZ TARAFINDAN BAYANLARA VE ÇOCUK GURUPLARINA VERİLMEKTEDİR.

MMA DERSLERİMİZ CROSSFIT ANTRENMANALARIYLA BİRLİKTE BLOK DERS OLARAK MMA FEDERASYONUNDAN 2. KADEME ANTRENÖR TARAFINDAN 25 YILA AŞKIN BİLGİ VE DENEYİMİNİ SİZ ÖĞRENCİLERİYLE PAYLAŞMAKTADIR.

FİTNESS VE VÜCUT GELİŞTİRME BRANŞINDA BAY VE BAYAN ANTRENÖRLERİMİZ SİZLERE PROGRAM DAHİLİNDE ANTRENMAN YAPTIRMAKTADIR.,

TÜM BRANŞLARIMIZDA BİRE-BİR KİŞİSEL ANTRENMAN ALMA ŞANSINIZ VARDİR.

AMACINIZ SPOR YAPARAK SAĞLIKLI VE ZİNDE KALMAK FİT BİR GÖRÜNÜMÜN KEYFİNİ YAŞAMAKSA HER ZAMAN BEKLERİZ...

NOT: SPOR SALONUMUZ SAĞLIK NEDENİYLE RANDEVU SİSTEMİNE GÖRE ÇALIŞMAKTADIR. AZ SAYIDA KİŞİYLE KİŞİSEL ANTRENMAN YAPTIRILMAKTADIR.

MMA

MMA

Karma dövüş sanatları (Mixed Martial Arts, MMA), tarafların karşılaşmalarda üstünlük sağlamak için her türlü dövüş sanatı tekniğinden faydalanabildiği dövüş sporu.

Yorumlar

    Yazıya henüz bir yorum eklenmemiş.

Yorum Ekleyin

CAPTCHA
brand
brand
brand
brand
brand
brand
brand